ГАЗЕТИ І ЖУРНАЛИ

 

 

Юні друзі!

 

Бажаєте знати останні новини?

Вважєте себе сучасними людьми? Хочете не вибиватися з ритму життя?

А ще отримати різноманітну інформацію, яка  вас цікавить?

Пропонуємо вашій увазі перелік дитячих газет і журналів,

які бібліотека передплатила на  2018 рік.

 

Газети

 

 

АБЕТКА КАЗОК - Цікава газета для батьків і дітей, де є підбірки найцікавіших казок, оповідки українських авторів,  розповіді, кросворди та ребуси .

 

ЗАДАВАКА - Так, ця газета для сучасних дівчат! Новини про улюблених зірок, інтервю, цікаві факти, розваги, школа краси і  найважливіше, поради психолога. В кожному номері цікаві конкурси і завдання.

 

КЛЯКСА - Газета "Клякса" твій справжній друг! Рубрики "Хорошее настроение", "Веселимся на все 100" подарують гарний настрій. "Муз тусовка", "Фан - клуб"  розкажуть про твоїх  кумрів". "Любов - волшебная страна" та "Подростки. Общение и интересы" - розкажуть  про наважливіші проблеми, які хвилюють підлітків. А ще " Клякса" розкаже про моду і книги. З нею весело  і цікаво.

 

КОЛОСОЧОК Пізнавальна газета про природу і навколишній світ  для наймолодщих  розумників і розумниць.Таємниці Землі  і космосу, дивовижного світу  рослин і тварин, досліди, творчі завдання, ігри, конкурси - про все це  юні читачам  розповість газета "Колосочок", Це видання  можуть використовувати в своій роботі вчителі і вихователі.

 

Журнали

 

 

БЄМС!Журнал "БЕМС"- це справжній бум ерудиції, музики, сміху для підлітків. Усе  цікаве про кумирів музики і кіно,  постери, історії про кохання,  поради на кожен день , а  ще  кросворди, веселі  загадки.

 

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВАПізнавально- гумористичний журнал, в якому ти знайдеш  безліч кросворів і ребусів з різних предметів, уроки ерудитів, конструювання моделей з паперу. А ще цікаві історії, комікси, гумор. 

 

ВЕСЕЛІ КАРТИНКИ -  цьому дитячому гумористичному журналі веселі чоловічки розповідають різні цікаві історії, які трапились з ними, веселі вірші, казки. А у “Веселій школі” діти будуть вчитися разом із веселими чоловічками писати, рахувати, вивчати англійську мову. А ще скрасять дозвілля всієї сім'ї настільні ігри, барвисті малюнки, веселі комікси, кросворди…

 

ВЕСЕЛІ УРОКИ - Журнал - помічник, з яким легко навчатися в школі. Тут і реферати, досліди, вікторина " Найрозумніший",  швидка англійська, фізика і хімія в коміксах та багато цікавого.

 

КУЛЯ -  Журнал “Куля” навчає, розважає, відкриває багато нового та цікавого. З його сторінок ти дізнаєшся про різноманітний світ природи, зможеш помандрувати просторами нашої Батьківщини. А ще – поспілкуватися із своїми однолітками, розповісти про себе, свої захоплення. Ну і, звичайно, тут є багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів. 

 

ОДНОКЛАСНИК Цей корисний і цікавий журнал визнаний  кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!

 

ПРОФЕСОР КРЕЙД - Журнал “Професор Крейд” – щомісячнй пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-10 років. Герої журналу Мензурка, кіт Смик та Миша Шило разом з професором Крейдом знайомлять вас, юні читачі, із тваринним та рослинним світом, географією, історією, фізичними явищами, космосом, народо- та українознавством тощо. Кожен номер журналу складається з ігор, конкурсів. Також містить казки, жарти, загадки, тести. Читаючи цей журнал, ти зрозумієш, що бути розумним – круто!  

 

OOPS! - OOPS!” – це нові тенденції моди для юних красунь, поради експертів з косметики та догляду за собою. Тут ти знайдеш спеціальні репортажі з найбільш наболілих проблем, які тільки можуть хвилювати дівчаток на порозі дорослого життя. “OOPS!” – молодість, краса, мода, кохання, історії зірок, тести. 

 

ЮНАЯ ЛЕДИ - Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з'явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал “Юная леди” по рекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною.