ГАЗЕТИ І ЖУРНАЛИ

 

 

Юні друзі!

 

Бажаєте знати останні новини?

Вважєте себе сучасними людьми? Хочете не вибиватися з ритму життя? А ще отримати різноманітну інформацію, яка  вас цікавить?

Пропонуємо вашій увазі перелік дитячих газет і журналів,

які бібліотека передплатила на  2019 рік.

 

Газети

 

 

АБЕТКА КАЗОК - Цікава газета для батьків і дітей, де є підбірки найцікавіших казок, оповідки українських авторів,  розповіді, кросворди та ребуси .

 

ЗАДАВАКА - Так, ця газета для сучасних дівчат! Новини про улюблених зірок, інтервю, цікаві факти, розваги, школа краси і  найважливіше, поради психолога. В кожному номері цікаві конкурси і завдання.

 

КОЛОСОЧОК Пізнавальна газета про природу і навколишній світ  для наймолодших  розумників і розумниць.Таємниці Землі  і космосу, дивовижного світу  рослин і тварин, досліди, творчі завдання, ігри, конкурси - про все це  юні читачам  розповість газета "Колосочок", Це видання  можуть використовувати в своій роботі вчителі і вихователі.

 

Журнали

 

БАРВІНОК - Цей журнал знадобиться і тобі, друже, на уроках, так як він рекомендується шкільними програмами. Розмаїття тематики і жанрів відображає світ твоїх ровесників, ефективно розвине світ твоїх уявлень, фантазію, пам'ять, логічне мислення. “Барвінок” навчить тебе робити висновки через різні, вміщені тут, інтелектуальні ігри, завдання, конкурси. Якщо ти станеш переможцем одного із них, то в тебе буде можливість отримати приз, стипендію, грошову премію тощо. Крім літературних, розважальних, ти знайдеш тут і футбольні проекти, релігійну сторінку, Інтернет-версію. Сподіваємося, що журнал “Барвінок” стане тобі гарним другом.

 

ДЖМІЛЬ - ЖИВОПМС-МУЗИКА-ЛІТЕРАТУРА-ДІТЯМ - Улюблений журнал дошкільнят і молодших школярів. Незамінний помічник дбайливих батьків і творчих педагогів.. Логічні завдання, ігри, дидактичні картини, досліди, комікси, майстер-класи, твори образотворчого мистецтва, вірші, сценарії – все це у журналі «Джміль».  У кожному номері  є приємний бонус — наліпки для виконання завдань.

 

ВЕСЕЛА ПЕРЕРВАПізнавально- гумористичний журнал, в якому ти знайдеш  безліч кросворів і ребусів з різних предметів, уроки ерудитів, конструювання моделей з паперу. А ще цікаві історії, комікси, гумор. 

 

ВЕСЕЛІ УРОКИЖурнал - помічник, з яким легко навчатися в школі. Тут і реферати, досліди, вікторина " Найрозумніший",  швидка англійська, фізика і хімія в коміксах та багато цікавого.

ЖАСМІН Захоплююча подорож в чарівну країну рукоділля з журналом Жасмин” буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Журнал допоможе в оволодінні різноманітними видами декоративно-прикладного мистецтва: оригамі, квілліта, витинанки тощо. В журналі подаються детальні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу та ниток. Майстер-класи, поради, конкурси, призи – все це в журналі “Жасмин”.

 

ІВАСИК-ТЕЛЕСИК ДЛЯ ДІТЕЙ - Казковий журнал  для батьків і дітей, який допоможе весело підготувати  малюка до першого класу. Навчить малювати, писати, рахувати та виготовляти різні саморобки. Англійська в картинках, уроки логіки, конкурси з призами. Як додаток для читачів -  вірші та комікси,казки, ілюстровані в українському стилі.

 

ЛЕВЧИКВеселі герої — левенятко Левчик, його друзі Вовчик і Лисичка — проведуть маленького читача сторінками цього журналу. Головний «козир» «Левчика» — комікси.

    «Левчик» зацікавить і дорослих — батьків та бабусів-дідусів малечі. Адже багато дорослих людей теж люблять комікси. Укожному  новому номері  журнальчику ви, крім коміксів, знайдете казки, загадки, вірші, кросворди і сканворди, розмальовки, карикатури…

 

ОДНОКЛАСНИК Цей корисний і цікавий журнал визнаний  кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!

 

ТАЧКИ - Розважально-навчальний журнал з улюбленими героями з мультфільму «Тачки» від Діснея! Комікси, ігри, саморобки!

 

ЧАРІВНА ПРИНЦЕСА - Поринь у чарівний світ казки, із справжніми Принцесами: Русалкою, Попелюшкою, Жасмин та Білосніжкою. Тут ти дізнаєшся королівські секрети та зможеш стати справжньою Принцесою. На тебе чекають чарівні історії, гарні малюнки для розфарбовування, чудові речі, які ти зможеш зробити своїми руками і багато-багато іншого!